Apple vyšetřuje samovolné vznícení nového iPhone 7 Plus!

PC a Mobil 07. března 2017 | 10:27 — Lukáš Bauer
Společnost Apple začala s vyšetřováním nepříjemného incidentu. Osmnáctileté dívce v USA se totiž samovolně doslova roztavil nový iPhone 7 Plus, jak je zachyceno na obrázku z jejího Twitteru.
iPhone 7 Plus po samovznícení baterie! / Instagram

iPhone mladé američanky Brianny Olivas nedopadl dobře a jeho oprava je na první pohled nemožná. Velice nám tak tento kousek od Apple připomíná, mobil ze Saudské Arábie vybavený sebedestrukčním zařízením, o kterém jsme nedávno psali.

Podle vyjádření jeho majitelky, v danou chvíli spala a její telefon se pokojně nabíjel. Co přesně se stalo, popsala dívka následovně.

„Spala jsem a můj iPhone se nabíjel jen kousek od mé hlavy. Probudil mě přítel, který běžel s mým telefonem do koupelny a položil ho na pračku. Později mi sdělil, že když šel v noci na toaletu, viděl, jak se z mého telefonu silně kouří a vydává pískavé zvuky. Ve chvíli kdy ho položil na pračku se telefon zcela rozpadl“.

Společnost Apple se k celému incidentu zatím vyjádřila tak, že se jedná o jednorázovou záležitost a nikoliv o problém globálního měřítka.

Ať už bude závěr vyšetřování jakýkoliv, titulky v médiích o vybuchujících telefonech jsou k vidění stále častěji, a proto je možná čas zakoupit telefon jako je Torque X01

Komentáře
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Simona Krainová nafotila kalendář plný nahotinek. Víme, kde a jak se připravovala na jeho křest

Připálilo se vám na plotně mléko? Poradíme, jak se zbavit...

Je čas zasadit si vřes. Ozdobí parapety i skalku a vydrží...

Čas pouštění draků je tady! Máme návod na jejich výrobu

Zázračné kuličky: Odvlhčující sáčky mají v domácnosti...

Jak si poradit s přebytky jablek? Vymoštujte si elixír zdraví

Naučte se správně poskládat napínací prostěradlo,...

Zavřít reklamu