Apple vyšetřuje samovolné vznícení nového iPhone 7 Plus!

PC a Mobil 07. března 2017 | 10:27 — Lukáš Bauer
Společnost Apple začala s vyšetřováním nepříjemného incidentu. Osmnáctileté dívce v USA se totiž samovolně doslova roztavil nový iPhone 7 Plus, jak je zachyceno na obrázku z jejího Twitteru.
iPhone 7 Plus po samovznícení baterie! / Instagram

iPhone mladé američanky Brianny Olivas nedopadl dobře a jeho oprava je na první pohled nemožná. Velice nám tak tento kousek od Apple připomíná, mobil ze Saudské Arábie vybavený sebedestrukčním zařízením, o kterém jsme nedávno psali.

Podle vyjádření jeho majitelky, v danou chvíli spala a její telefon se pokojně nabíjel. Co přesně se stalo, popsala dívka následovně.

„Spala jsem a můj iPhone se nabíjel jen kousek od mé hlavy. Probudil mě přítel, který běžel s mým telefonem do koupelny a položil ho na pračku. Později mi sdělil, že když šel v noci na toaletu, viděl, jak se z mého telefonu silně kouří a vydává pískavé zvuky. Ve chvíli kdy ho položil na pračku se telefon zcela rozpadl“.

Společnost Apple se k celému incidentu zatím vyjádřila tak, že se jedná o jednorázovou záležitost a nikoliv o problém globálního měřítka.

Ať už bude závěr vyšetřování jakýkoliv, titulky v médiích o vybuchujících telefonech jsou k vidění stále častěji, a proto je možná čas zakoupit telefon jako je Torque X01

Komentáře
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Odborníci bijí na poplach. Chystá se další dárek pro Agrofert

Už naši předkové považovali černý bez za všelék....

Osvědčené pěstitelské tipy, jak přesazovat a správně...

Praktické a levné řešení, jak se můžeme připravit na...

Pokud si nevíte rady, čím zpevnit svah, máme pro vás...

Vosy už začínají hnízdit. Zbavte se jich dřív, než se u...

Uruguayský cimarron je neohrožený hlídač, který v...

Zavřít reklamu