Tohle je dálniční stíhačka italské policie. Nezkoušejte na dovolené ujíždět!

Auto-moto 24. dubna 2017 | 09:12 — Lukáš Bauer
Pokud někdy pomýšlíte na to, že byste ujížděli policii, v Itálii to rozhodně nezkoušejte. Italská policie totiž nedávno dostala do výzbroje již druhý vůz Lamborghini Huracan, se kterým opravdu není radno si zahrávat.
Nutno říci, že v policejní uniformě toto Lamborghini vypadá opravdu skvěle / Internet

Světoznámý výrobce supersportovních automobilů Lamborghini věnoval italské dálniční policii již druhý, zbrusu nový vůz Huracan Polizia a je nutno uznat, že mu uniforma opravdu moc sluší.

Upravená verze 610 koňového Lamborghini je vybavena speciální policejní technikou, v níž nechybí samozřejmě monitorovací systémy, technologie na rozpoznávání SPZ, ani pokročilý radar na měření rychlosti.

První Lamborghini Huracan Polizia dostala italská policie již před dvěma lety a nemůže si ho vynachválit. A rozhodně ho nemá jen na okrasu. Tento čistokrevný supersport se denně účastní běžných policejních operací a má za sebou již mnoho dopadení neukázněných řidičů.

Nové Lambo je dokonce vybaveno chladící jednotkou v zavazadlovém prostoru pro uchovávání lékařských potřeb první pomoci, včetně defibrilátoru. Dálniční policie totiž také často vyjíždí k nehodám a s tímto automobilem je většinou na místě první.

Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Obyvatele Pompejí při běsnění Vesuvu nezabily jedovaté zplodiny, ale teplotní šok

Tisíce Čechů mohou přijít o peníze na svých bankovních...

S touto aplikací budete znát přesnou cenu za jízdu taxíkem...

K posílání SMS zpráv vůbec nepotřebujete mobil: Jak snadno...

Chcete vědět, co se děje u vás doma, když tam nejste? Tato...

Nový šestipalcový Samsung s delší výdrží baterie a...

Jak se historicky lepšil chrup lidstva: Od čištění...