Porouchané auto může snadno pokazit vaši dovolenou. Jak tomu předejít?

Auto-moto 21. července 2019 | 19:59 — Anna Novotná
Mnoho lidí jezdí na dovolenou automobilem. Překonávají stovky či tisíce kilometrů s cílem ušetřit peníze za letenky, mít auto k dispozici pro různé výlety, či dopravit domácího mazlíčka, kterého letecké společnosti nepřepraví.
Další 4 fotografie v galerii
Kromě velkého výběru mají auta v EFS naprosto transparentní původ / Emil Frey Select

Pro auto je ovšem dlouhá cesta náročná a namáhané součástky mohou lehce vypovědět službu, zejména pokud už jsou hodně opotřebené. Cesta se tak může změnit v noční můru spojenou s hledáním autoservisů, hotelů, odtahů a hlavně se spoustou nečekaných finančních výdajů. Abyste se toho vyvarovali, nesnažte se co nejvíc ušetřit při nákupu ojetého vozu.
 
Nejdůležitější je nekupovat ojeté auto v nepřehledné džungli tuzemských bazarů. Triků, které vychytralí bazaristé používají, je celá řada a jejich odhalení vyžaduje zkušeného odborníka. Pokud jím nejste, zaměřte se spíše na značkové programy ojetých vozů. Jedním z nich je nově vzniklý švýcarský program certifikovaných ojetých vozů se zárukou Emil Frey Select. Na český trh dorazil v březnu loňského roku a s ním i možnost koupě ojetého auta bez rizika.

U Emil Frey Select - www.emilfreyselect.cz- jsou v nabídce vozy, které byly prodány v rámci celoevropské sítě prodeje nových aut. Kromě velkého výběru mají tedy naprosto transparentní původ, technický stav či najeté kilometry. Vše je zkontrolováno vyškoleným specialistou a za nabízené vozy tak může Emil Frey Select skutečně ručit. Namístě tak nejsou ani časté obavy z toho, že bude mít ojeté auto poruchu. U certifikovaných vozů Emil Frey Select je totiž zdarma nabízena záruka minimálně jeden rok, která je platná v celé EU a majiteli je k dispozici je i profesionální asistenční služba. Férovou nabídkou je každé auto ihned vyzkoušet a možnost vůz bez udání důvodů do 30 dnů od pořízení vrátit.
 
Emil Frey Select má čtyři prodejní místa v Praze. V jeho nabídce převažují vozy Peugeot a Citroën, ale najdete u něj i mnoho vozů různých značek. Můžete zajít třeba do Pražské ulice v Hostivaři, kde se nachází rozlehlý prodejní areál s bohatou nabídkou vozů připravených k okamžité testovací jízdě. V Kolbenově ulici ve Vysočanech vás zase čeká reprezentativní showroom srovnatelný s prodejnou nových vozů. Přehled prodejních míst najdete na emilfreyselect.cz.
 

Komentáře
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Tajemství slavných českých žen prozrazeno. V koupelně mají elixír mládí!

Máte přeplněnou kuchyň, že v ní není k hnutí? Zbavte se...

Opadává vám vánoční hvězda? Poradíme, jak o ni pečovat a...

Tipy, jak snadno rozdělat v kamnech oheň. Znáte třeba trik s...

Jak v zimě sušit prádlo v bytě, aniž by vám zatuchlo

Kam umístit vanovou baterii? Pokud všude překáží, můžete...

I hodně zanedbané spáry v koupelně lze opravit svépomocí....

Zavřít reklamu