Pořizujete luxusní auto z druhé ruky? Toto byste měli vědět

Auto-moto 12. dubna 2019 | 18:14 — Anna Novotná
Typický scénář koupě ojetého auta začíná většinou tak, že si vyhlédnete vaše auto snů. Nové je ovšem mimo vaše finanční možnosti, takže se poohlédnete po ojetém. Objevíte autobazar, kde váš předmět touhy mají.
Další 3 fotografie v galerii
Emil Frey Select nabízí různé automobilové značky / Emil Frey Select

Prodejce vám auto vychválí a přesvědčí vás o tom, jak velké máte štěstí, že jste tento žádaný kousek našel jako první. Odjíždíte spokojený, ovšem vaše radost vydrží jen krátce. Za chvíli se začnou objevovat technické problémy a vy s hrůzou zjišťujete, že náhradní díly na prémiové modely jsou drahé stejně jako značkové servisy. A sen o autě se mění v noční můru.

Tomu se ale dá zabránit, vyberete-li si seriózního prodejce, nejlépe značkový prodej ojetých vozů, například Peugeot Vyzkoušené vozy, kde koupíte třeba luxusní limuzínu Peugeot 508 nebo výkonnou 308 GTi, či dokonce extravagantní sporťák Peugeot RCZ. Značkové programy vám ovšem málokdy nabídnou vozy různých automobilových značek. Program, který to umí, se jmenuje Emil Frey Select.

Pokud si ho vyberete jako partnera pro koupi kvalitního ojetého vozu, uděláte pro ochranu své peněženky to nejlepší rozhodnutí. Na rozdíl od běžných bazarů totiž u Emil Frey Select prodávají výhradně vozy, které prošly detailní technickou přejímkou a lze u nich tak garantovat nejen technický stav, ale také původ a počet najetých kilometrů. Automobily, které takto získají náročnou certifikaci Emil Frey Select, jsou připraveny dělat svému majiteli pouze radost.

Právě díky preciznímu a naprosto transparentnímu přístupu totiž může Emil Frey Select poskytnout na certifikované automobily roční záruku, jež je v mnoha případech prodloužena dokonce na dva roky. A co víc, platí v rámci celé EU stejně jako asistenční služba, jež je k těmto vozům rovněž nabízena.
 
U Emil Frey Select si zákazník může každé auto ihned vyzkoušet během dostatečně dlouhé testovací jízdy, ale má dokonce možnost vůz bez udání důvodů do 30 dnů od pořízení vrátit. Právě díky tomuto přístupu je Emil Frey Select ideálním místem pro výběr vozů pro náročnější klienty. Obavy z následného drahého servisu zde nejsou na místě. U všech vozů s certifikací Emil Frey Select má zákazník jistotu, že je automobil zkontrolovaný, případně opravený a má za sebou předepsaný servis. Z toho je více než jasné, že v nabídce najdete výhradně kvalitní ojeté vozy v dobrém technickém stavu, se kterými se nemusíte bát ihned vyrazit i na delší cestu. To je obrovský rozdíl oproti běžným bazarům, ze kterých vedou první kroky majitele rovnou do servisu, kde se většinou dozví nepříjemnou (a drahou) pravdu o své koupi!
 
Už máte chuť, dopřát si luxusní ojetý vůz za rozumnou cenu a bez rizika? Ideálním místem pro výběr je Centrum ojetých vozů Emil Frey Select v pražské Kolbenově ulici, které si svým pojetím nezadá s prostředím srovnatelným s prodejem nových aut. Kromě široké nabídky dobře vybavených vozů je zde k dispozici i moderně zařízené místo pro detailní technickou kontrolu včetně zvedáků a diagnostiky. Profesionálně vyškolený personál vám kromě toho ochotně pomůže nejen při samotné koupi, ale i v oblasti financování či pojištění.

Témata: auto, autobazar, bazar
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Charismatický zpěvák David Kraus prozradil, co je pro něj opravdu důležité

Nejčastější důvody, proč se vám pravidelně tvoří v...

Naučte se správně zalévat pokojové rostliny. Mnoho lidí...

Muškáty jsou klasika, ale existují i hezčí rostlinky,...

Jak vyčistit zaneřáděný gril během několika minut

Jak vybrat ideální zahradní lehátko podle vašich potřeb a...

Zahradní dekorace vyrobíte i z věcí, které byste jinak...

Zavřít reklamu