SK Slavia Praha a Emil Frey Select – partnerství, které vyšlo!

Auto-moto 24. března 2019 | 18:56 — Anna Novotná
V červenci loňského roku se značka Emil Frey Select stala oficiálním automobilovým partnerem fotbalového týmu SK Slavia Praha. Tenkrát však ani jedna strana sportovně-automobilové aliance netušila, jak dynamického rozletu se jeho partner v blízké době dočká.
Dalších 6 fotografií v galerii
Emil Frey Select se stal součástí týmu / Emil Frey Select

Emil Frey Select je nově vzniklý program prodeje certifikovaných ojetých vozů se zárukou. Jeho cílem je změnit český trh ojetých automobilů k lepšímu, a to zavedením principů zahrnujících kvalitu, spolehlivost, kompletní škálu služeb a dokonalou péči o zákazníka. Za necelý rok fungování se mu podařilo výrazně zamíchat kartami českého bazarového trhu, vybudovat reprezentativní prodejní prostory a zapsat se do povědomí zákazníků, jakožto perfektně fungující program ojetých vozů pro náročnou klientelu.
 
Ovšem nejen zákazníci, ale i zástupci SK Slavia Praha mohou na vlastní kůži okusit kvality programu Emil Frey Select. Na základě dohody o exkluzivním automobilovém partnerství poskytl Emil Frey Select Slavii Praha 23 vozů různých značek. V této flotile jsou nejčastěji zastoupené vozy Peugeot, Citroën, DS Automobiles a Subaru, tedy klíčové značky patřící do portfolia dovážených značek skupiny Emil Frey v ČR. Uživateli oficiálních automobilů jsou zejména manažeři, trenéři, skauti, kustodi a vybraní hráči týmu Slavia Praha.

Za své vozy očekával Emil Frey Select zajištění marketingové podpory a přiblížení programu Emil Frey Select statisícům fotbalových fanoušků. To se povedlo víc, než si mohl přát! Klubu SK Slavia Praha se totiž aktuálně daří vše, čeho se kopačky jeho hráčů dotknou. A jak je známo, úspěch přitahuje pozornost. Největší zdařilou událostí je postup do čtvrtfinále Evropské ligy. Utkání s týmem Chelsea, které proběhne na Sinobo Stadium 11. dubna se nepochybně stane fotbalovou událostí roku. Z dvaceti tisíc míst obřího stadionu v Edenu nezůstane zřejmě ani jedno prázdné a další tisíce diváků budou určitě sledovat zápas doma přilepeni k obrazovce.
 
Platí, že jsou-li v partnerství úspěšné obě strany, jedná se o úspěch oboustranný. I proto Emil Frey Select spolupráci s SK Slavia Praha posílil o další vozy. Flotila automobilů s označením Emil Frey Select a SK Slavia Praha se tak rozrostla. Prahu i celou Českou republiku tak brázdí téměř tři desítky vozidel opatřených logem Emil Frey Select a příznačnou slavistickou hvězdou. Určitě je na svých cestách potkáte i vy!
 
Foto01_: Tribuny budou 11. dubna zaplněné do posledního místečka
Foto02_: Emil Frey Select se stal součástí týmu
Foto03_: Hráči si auta od Emila Freye pochvalují
Foto04_: Jan Bořil je oporou Slavistů
Foto05_: V bráně nejdůležitějších zápasů bývá Ondřej Kolář
Foto06_: Jan Bořil při natáčení v rámci spolupráce

Komentáře
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Dědictví aneb Kurvahošigutntag. Ve filmu byly Vlasta s Irenkou velké rivalky, ve skutečnosti si padly do oka

Rez na dlaždicích nebo ve vaně účinně zlikvidují i...

Tipy, jak dostat z oblečení borůvky a jahody. Jde to...

Imitace dřeva nebo kamene má oproti originálu řadu výhod

Lopuch není jen plevel. Vyrobte si z něj léčivý prášek...

Ohřívač vody do domácnosti vybírejte velmi pečlivě, může...

Utajená pracovna. Hodí se pro ty, kteří ji využijí jen...

Zavřít reklamu